Nastavení seznamu kontaktů

Při tvorbě nového seznamu kontaktů si můžete rovnou nastavit vše tak, abyste se později nemuseli o nic starat. Pokud máte již seznam vytvořený a chcete si některé parametry upravit, klikněte na vybraný seznam kontaktů a vpravo vyberte možnost "nastavení".

blb2.PNG

Nejdříve nastavíte:

Název kontaktů

Jméno od - jméno, které se bude zobrazovat příjemcům jako jméno odesílatele

E-mail od - e-mailová adresa, která se bude zobrazovat příjemcům jako e-mail odesílatele

E-mail pro odpovědi - e-mailová adresa, kam budou chodit odpovědi na newslettery. 

Dalším krokem je nastavení registrací. Můžete zvolit jednoduchou registraci nebo registraci s potvrzením e-mailu (tzv. double opt -in).

1) jednoduchá registrace - uživatel se zaregistruje k odběru vašeho newsletteru a nemusí potvrzovat správnost zadaného e-mailu.

2) registrace s potvrzením e-mailu - uživateli bude doručen e-mail s výzvou k potvrzení e-mailové adresy. U této možnosti můžete zvolit předmět, obsah potvrzovacího e-mailu a kam bude uživatel po potvrzení adresy přesměrován.

 

Dále je nutné si nastavit způsob odhlášení z odebírání newsletteru. Existují 2 možnosti odhlášení:

1) Ohlásit jedním klikem - uživateli se následně zobrazí text "odhlášení proběhlo úspěšně" a důvody, proč již nechce dostávat e-maily. Jeden z důvodů může uživatel zatrhnout.

2) Potvrdit odhlášení - před definitivním odhlášením je uživatel ještě dotázán "Odhlásil/a jste se omylem? Přihlašte se zpět k odběru našich e-mailů". Pokud se uživatel znovu nepřihlásí je odhlášen a může uvést důvod odhlášení jako v předchozí variantě.  

Způsob odhlášení z newsletteru můžete nastavit jak pro konkrétní seznam, tak pro všechny seznamy

Nezapomeňte vyplnit URL, kam bude uživatel po odhlášení z vašeho newsletteru přesměrován. 

 

Pokud budete potřebovat přeložit odhlašovací formulář do slovenštiny, zatrhněte "Přeložit odhlašovací formulář" a vyplňte text ve vašem jazyce. 

Pokud chcete mít stále přehled o přihlášených a odhlášených kontaktech můžete si nastavit upozornění, která mohou být automaticky zasílána na váš e-mail. Více zde.

 

 

Máte další otázky? Odeslat požadavek

0 Komentáře

Prosím přihlaste se, abyste mohli napsat komentář.