Proč musím ověřit doménu pomocí DNS záznamů?

Před časem, kdy byl e-mail marketing na počátku, stačilo posílat e-maily se zajímavým obsahem a pouze lidem, kteří k tomu dali svolení. Dnes již toto bohužel nestačí. Většina freemailových schránek umí automaticky e-maily roztřídit a následně zařadit v lepším případě do složky „Promo akce/Hromadné“ nebo v horším případě do spamu.

Pokud chcete zvýšit doručitelnost a z velké části zabránit tomu, aby vaše e-maily skončily ve složce „Spam“, je nezbytné ověřit vaši doménu pomocí tzv. DNS záznamů.  Přesněji řečeno je potřeba do vaší domény přidat SPF a DKIM záznamy dle našeho návodu.

Tím, že doména bude ověřena, dáváte Ecomailu povolení, aby posílal vaše e-maily. Obrazně řečeno to znamená, že když bude e-mailová schránka vašeho odběratele třídit e-maily, pravděpodobně jej nezařadí do složky „Spam“, protože z vašich záznamu bude patrné, že společnost Ecomail má povolení rozesílat e-maily jménem vaší domény. Schránka příjemce tak vyhodnotí, že tento e-mail není nijak podezřelý.

Máte další otázky? Odeslat požadavek

1 Komentáře

  • 0
    Avatar
    vaclav kohoutek
    • tyhle sablony pismen mam v nastaveni, kdyz chci psa t    atisknout kdyz si dam dokument worldPad tak se mi objevistranka,kde muzupsat a tisknout tiskarnu mam se skenerem.
Prosím přihlaste se, abyste mohli napsat komentář.