Formulář pro sběr kontaktů výměnou za e-book

Nastavení formuláře s nabídkou e-book nebo jiných materiálů, které chcete poskytnout vašim zákazníkům výměnou za jejich emailový kontakt, není u Ecomailu žádný problém. Jedná se vlastně o jednu z běžných automatizací. 

1. Nový seznam kontaktů

Nejprve si vytvořte nový seznam kontaktů, do kterého se budou přidávat kontakty po odeslání vyplněného formuláře z vašeho webu.

2. Formulář na váš web

Následně si k tomuto seznamu kontaktů nastavte webový formulář nebo pop-up. Více o vložení formuláře na vaše stránky naleznete zde.

3. Vytvoření kampaně

Dále je nutné vytvořit kampaň, která se odešle uživateli, který bude mít zájem o stažení e-booku nebo jiných materiálů. E-mail, který bude uživateli poslán, musí obsahovat odkaz ke stažení, takže je nutné mít e-book nebo jiné materiály jako součást vašeho webu. 

4. Nastavení automatizace

Jakmile budete mít vše připravené, můžete se pustit do nastavení automatizace. Klikněte na "Automatizace", poté "Nová automatizace", vyplňte název a seznam kontaktů, ke kterému chcete automatizaci nastavit a následně vyberte ze seznamu akcí "uživatel se přihlásí k odběru".

 

Poté musíte nastavit, co se stane, když se uživatel přihlásí k odběru. Kliknete na plus, nastavíte další akci "odeslat e-mail" a vyplníte základní informace ke kampani, která uživateli přijde na e-mail. 

 

Výsledkem je takto nastavená automatizace, která začne fungovat, jakmile kliknete vpravo nahoře na "spustit kampaň"

Máte další otázky? Odeslat požadavek

0 Komentáře

Prosím přihlaste se, abyste mohli napsat komentář.