Formulář pro sběr kontaktů výměnou za e-book

Nastavení formuláře s nabídkou e-book nebo jiných materiálů, které chcete poskytnout vašim zákazníkům výměnou za jejich emailový kontakt, není u Ecomailu žádný problém. Jedná se vlastně o jednu z běžných automatizací. 

1. Nový seznam kontaktů

Nejprve si vytvořte nový seznam kontaktů, do kterého se budou přidávat kontakty po odeslání vyplněného formuláře z vašeho webu.

2. Formulář na váš web

Následně si k tomuto seznamu kontaktů nastavte webový formulář nebo pop-up. Více o vložení formuláře na vaše stránky naleznete zde.

3. Vytvoření e-mailu

Dále je nutné vytvořit šablonu e-mailu (v sekci šablony), který se odešle uživateli, který projevil zájem o e-book nebo jiný materiál. Součástní e-mailu by měl být odkaz ke stažení e-book. Nedoporučujeme posílat jako přílohu.

4. Nastavení automatizace

Jakmile budete mít vše připravené, můžete se pustit do nastavení automatizace. Klikněte na "Automatizace", poté "Nová automatizace", vyplňte název automatizace a seznam kontaktů, ke kterému chcete automatizaci nastavit a následně vyberte "Přidat trigger" a jako trigger zvolte "Přihlásí se do seznamu".

2018-08-15_15_03_06-Window.png

 

Poté musíte nastavit, co se stane, když se uživatel přihlásí k odběru. Kliknete na plus, nastavíte další akci "E-mail" a vyplníte základní informace ke kampani, která uživateli přijde na e-mail. 

2018-08-15_15_05_57-Window.png

 

Výsledkem je takto nastavená automatizace, která začne fungovat, jakmile kliknete vpravo nahoře na "spustit kampaň"

2018-08-15_15_07_39-Window.png

Máte další otázky? Odeslat požadavek

0 Komentáře

Prosím přihlaste se, abyste mohli napsat komentář.