Přeskočit na hlavní obsah
Začínáme s Ecomailem

Jak na odeslání první kampaně? Jednoduše v pár krocích. Naimportujte kontakty, ověřte doménu, vytvořte kampaň a odešlete.

Platba a správa účtu

Jak na vytvoření účtu u Ecomailu a přidání jeho uživatelů. Jaký vybrat tarif, nebo kreditový balíček? Co je to doména a jak ji ověřit? To vše se zde dozvíte.

Kontakty

Kompletní správa databáze. Jak na vytvoření a editaci seznamu kontaktů. Import, export a aktualizace kontaktů. Jak segmentovat a podle jakých kritérií. Vlastní pole, štítky, preferenční skupiny.

Příprava e-mailové šablony

Vytvářejte šablony a nádherné newslettery. Nezapomeňte na odkaz pro odhlášení a online verzi. A vložte produkty ze zbožových feedů.

E-mail kampaně

Jak na testování kampaně, a další pokročilé funkce při tvorbě kampaně.

Formuláře

Sbírejte kontakty do své databáze pomocí různých formulářů k odběru. Sign-in formuláře. Pop up formuláře. Formulář vysouvací lišta. Sběr kontaktů z Facebooku. Lead Ads.

Personalizace s merge tagy a dynamický obsah

Co je to personalizace a jak personalizovat pomocí merge tagů a dynamického obsahu. Doporučování produktů.

Reporty a doručitelnost

Jak se vyhodnocují odeslané kampaně a automatizované kampaně? Jak se vyhodnocuje otevření e-malů, clickrate, vrácené e-maily? Co jsou to odhlášené a odražené e-maily? To vše se můžete dočíst zde.

Automatizace

Co je to automatizace a k čemu ji využít? Jak nastavit automatické kampaně. Jak na automatizaci přání k svátku, opuštěný košík apod?

Integrace

Propojte Ecomail se svým e-shopem nebo dalšími aplikacemi a nástroji

SMS kampaně

Nastavení SMS kampaní

GDPR
Další