Vytvoření nového segmentu

Posílejte newslettery cíleně. Vaše seznamy kontaktů můžete třídit dle pohlaví, města, věku, ale také aktivity uživatele. Pošlete e-mail těm, co posledně otevřeli váš newsletter nebo klikli na odkaz. Kontakty můžete také třídit podle několika atributů najednou.

V záložce "Kontakty" jednoduše vyberte seznam, který chcete segmentovat. Následně jděte do sekce "Segmenty". Klikněte na tlačítko "Vytvořit nový segment" a můžete začít nastavovat filtr podle svých potřeb.

blb.PNG

Nejdříve segment pojmenujete. Následně zvolíte segmentační kritérium a pak už jen blíže specifikujete. Segmentačních kritérií můžete zvolit samozřejmě více. Například je možné vytvořit segment, kde jsou pouze ženy a zároveň v minulé kampani otevřely e-mail. Pak už jen kliknete na "uložit a zobrazit náhled" a segment je na světě. V náhledu pak uvidíte několik prvních kontaktů seznamu. Vlastnosti, podle kterých můžete segmentovat naleznete zde.

 

Chcete-li segmentovat podle pohlaví, je potřeba si nejprve nechat systémem automaticky určit pohlaví adresátů v seznamu. Jak na to se dozvíte zde.

 

Máte další otázky? Odeslat požadavek

0 Komentáře

Prosím přihlaste se, abyste mohli napsat komentář.