Do šablony e-mailu můžete v našem editoru přidat také odpočitávadlo. Na internetu najdete celou řadu nástrojů, které tuto funkci umožňují. My jako příklad uvedeme odpočítadlo nástroje www.sendtric.com.

Jak na to:

• Na stránce www.sendtric.com si vytvoříte odpočitávadlo. Vyplníte požadované parametry e-mail, časové pásmo, čas a design a vygenerujete kód.• Zkopírujete si vygenerovaný HTML kód, který vypadá např. takto:

<img src="http://gen.sendtric.com/countdown/exl8xiw2aj" style="display: block;" />• Daný HTML kód vložíte buď přes zdrojový kód textového obsahu (Zdroj na toolbaru) nebo přes HTML blok.

Jak vložit odpočitávadlo přes zdrojový kód textového obsahu:

• Vložíte nové textové pole, přes toolbar vyberete „Zdroj“ a do něho vložíte HTML kód odpočitávadla.
 


Doporučujeme nastavit maximální šířku odpočitávadla, aby se správně optimalizovalo jak pro mobilní telefon, tak pro desktop. Jinak se zobrazí v originální velikosti a na mobilním telefonu se může ořezávat. Můžete také vycentrovat odpočitávadlo na střed.

Upravený kód takového odpočitávadla může vypadat například takto:

<p><img src="http://gen.sendtric.com/countdown/exl8xiw2aj" style="max-width: 300px; width: 100%; display: block;  margin-left: auto; margin-right: auto;" /></p>


Kde 300 je maximální šířka obrázku a zároveň je vycentrovaný na střed. Při volbě maximální šířky odpočitávadla myslete na to, že max. šířka newsletteru je 600px a berte v potaz i kvalitu obrázku.

Pokud si přejete pomoci s již vytvořenou šablonou nebo byste si ji rádi nechali zkontrolovat, stačí napsat na náš chat.

Našli jste odpověď?