Buďte mezi prvními a vyzkoušejte si všechny skvělé funkce nové verze našeho editoru na přípravu šablon – a že jich opravdu není málo 😊.

Beta verzi editoru si snadno sami aktivujete ve svém účtu následujícím způsobem:


1. Přihlaste se do vašeho Ecomail účtu a přejděte do sekce Správa účtu -> Nastavení:

2. Ve spodní části stránky si můžete pomocí přepínače zapnout nový editor šablon (případně jej také vypnout). Pro potvrzení klikněte na Uložit změny:

Do této sekce nastavení se také prokliknete přes odkaz v sekci Šablony:


Pokud máte nový editor aktivní, zobrazí se vám v sekci Šablony upozornění
"Nyní používáte nový editor šablon":


Od této chvíle tedy můžete vytvářet šablony v nové verzi editoru, případně si v ní upravovat stávající, již vytvořené šablony.

⚠️ Nová a stará verze editoru jsou v jiném formátu a nejsou tedy zcela kompatibilní. Při přepínání mezi nimi je tedy si dát pozor na následující body:


1. Změny a jejich automatické zálohování

  • v případě, že se po úpravě šablony v novém editoru vrátíte ke starému editoru, v šabloně uvidíte pouze původní zálohu, kterou automaticky vytváříme při přechodu na nový editor, tj. změny provedené v novém editoru se v původním editoru neprojeví

2. Tvorba nové šablony v novém editoru

  • šablona vytvořená z prázdné šablony v nové verzi editoru (tj. možnost vlastní design šablony) se po otevření ve starém editoru zobrazí jako prázdná a nepůjde použít při odeslání v testu ani v kampani


Chcete vědět, jaké skvělé funkce tato verze editoru nabízí? Podívejte se na tuto nápovědu, kde naleznete informace o nově dostupných možnostech pro práci v aplikaci a také výjimky, ke kterým může u některých funkcí docházet.

Našli jste odpověď?