Kvůli změnám podmínek od Facebooku je nyní nutností, aby měla pro instalaci vlastní záložky (custom tab) vaše stránka alespoň 2000 "likes".

Jednou z možností, jak sbírat e-mailové kontakty, je přidat formulář přímo do vaší Facebookové stránky. Uživatelé se tak mohou zaregistrovat k odběru e-mailů přímo z Facebooku.

Podobný formulář se přidá do Facebookové stránky jako nová záložka neboli "Tab". U Ecomailu je velmi jednoduché podobný tab přidat do vaší Facebookové stránky s minimální námahou.

Pozor! FB page tab je možný pouze u stránek, které mají 2000+ sledujících. Jedná se o interní pravidla FB.

Nejprve si vyberte seznam kontaktů, do kterého chcete e-maily nasbírat, jděte do sekce "Formuláře" a vyberte možnost "Facebook tab". Kliknutím na modré tlačítko "Přidat Facebook tab", budete přesměrovaní na Facebook.

V následujícím kroku stačí vybrat stránku, na kterou chcete tento tab přidat (musíte být administrátor této stránky).

Potvrďte přidání stránky a je hotovo.

Chcete-li změnit obrázek nebo název záložky, jděte do nastavení vaší stránky na Facebooku a v záložce "Apps" klikněte u aplikace Ecomail.cz na nastavení. Zde můžete nahrát vlastní obrázek, nebo nastavit vlastní nadpis záložky.

Nastavení formuláře pro sběr kontaktů, tedy nadpis, pole formuláře a barvy, je společné pro formulář, který je hostovaný u Ecomailu. Nastavení tedy provedete v daném seznamu kontaktů v sekci "formuláře".

Našli jste odpověď?