Právě jste si založili účet u Ecomailu a přemýšlíte, jaký zvolíte tarif, či balíček kreditů?
V tomto článku se dozvíte, jestli vybrat tarif nebo kredity, jak můžete platit a jak zakoupit SMS kredity.

Ceny tarifů a kreditových balíčků pro váš počet kontaktů naleznete v našem ceníku.

Jsou lepší kredity nebo tarif?
Kredity jsou vhodné v případě jednorázových nebo nárazových rozesílek, kdy platíte za odeslaný e-mail. Tarify jsou naopak určeny ke kontinuálnímu využívání (min. 3 měsíce) a platba se odvíjí od počtu kontaktů. Pokud pošlete alespoň jeden newsletter za měsíc, bude pro vás výhodnější předplacený tarif.


Jak se kontakty počítají?

Do maximálního počtu kontaktů v daném tarifu se započítávají pouze adresy, na které odesíláte e-maily. Neplatíte za odhlášené kontakty, odražené e-maily nebo označené jako spam. Tyto kontakty ale dále ve vašem účtu zůstávají za účelem přehledů.

Pokud zvolíte předplacený tarif, můžete si vybrat ze tří druhů tarifů: Základ, Profi a Marketer+. 

Tarif Základ: můžete v něm rozeslat 3 kampaně měsíčně na celou databázi, v ceně je samozřejmě využití editoru pro tvorbu šablon a základní zákaznická podpora.

Tarif Profi: pokud chcete vytvořit automatizace typu přání k svátku, či k narozeninám, zvolte tento tarif. Navíc v něm můžete kampaně rozesílat neomezeně.

Tarif Marketer+: máte e-shop, či chcete znát pohyb zákazníků na vašich stránkách? Marketer+ je pro vás ten pravý. Využít můžete rozsáhlé segmentace a automatizace na základě chování zákazníka, jeho nákupu na e-shopu, tvořit šablony vkládáním produktů z XML feedu a spoustu dalšího. Samozřejmostí je zde přednostní zákaznická podpora.

Podívejte se na podrobné srovnání tarifů na našem webu.

Jak mohu platit?
Můžete platit kartou nebo převodem na účet oproti běžné faktuře. Pro platbu převodem prosím kontaktujte podporu support@ecomail.cz. V případě, že nepodnikáte v České republice, můžete zaplatit v eurech.

Mohu tarif změnit?
Tarif můžete kdykoliv změnit, aniž byste museli platit cokoli navíc nebo přišli o již předplacenou částku. Částka za nový tarif se vypočítává z ceny nového tarifu a rozdílu oproti ceně předchozího tarifu.

Jak mohu tarif zrušit nebo přerušit?
Předplacený tarif můžete jednou za rok přerušit až na 6 měsíců. Minimální doba, po kterou je třeba tarif využívat jsou 3 měsíce. Tarif je možné kdykoli zrušit po uplynutí minimálně 3 měsíců.

Chcete v Ecomailu využít také SMS kampaně?
Pro SMS kampaně je potřeba zakoupit SMS kredity zvlášť. Kredity objednáte v záložce "SMS kredity" ve správě účtu, kde do políčka vyplníte, kolik kreditů požadujete.
1 SMS kredit se potom rovná 1 Kč bez DPH.
Platit můžete opět kartou, v tom případě budete mít kredity hned k dispozici. Pro platbu převodem kontaktujte podporu.

Jak vytvořit SMS kampaň se dozvíte v tomto článku.

Našli jste odpověď?