Pokud chcete v Ecomailu spravovat více účtů a mít ke všem jednoduchý přístup, můžete pracovat v tzv. Agenturním účtu. Tento typ účtu je vhodný nejen pro agentury, ale pro všechny, kdo mají dva a více účtů u Ecomailu.

1. Pro aktivaci účtu napište na support@ecomail.cz. Připojte také název účtu a e-mail, pod kterým se do účtu přihlašujete. Následně účet zapneme a spojíme se s vámi pro dohodnutí individuálních podmínek.

2. Do účtu se přihlásíte klasickou cestou. Pokud budete přidávat další podúčty, stačí kliknout na váš e-mail a místo správy účtu vybrat správu agentury.

3. Následně můžete přidat další podúčty, do kterých se budete přihlašovat z agenturního účtu. Podúčty mají stejné vlastnosti jako klasické účty. Můžete do nich tedy přidávat libovolný počet dalších uživatelů s různými právy, kteří budou mít přístup pouze do daného účtu.

4. V nastavení podúčtu si můžete zvolit název agentury a barvu účtu. Po přihlášení do podúčtu tak budete vědět, že jste přihlášeni ze svého agenturního účtu.

5. Pro každý účet, včetně agenturního můžete vybrat jiný tarif dle počtu kontaktů a funkcí, které chcete pro daný účet využívat. Fakturace taktéž probíhá pro každý účet zvlášť.
Pokud budete chtít fakturovat všechny tarify v rámci jednoho (např. hlavního agenturního) účtu, můžete se domluvit na individuálním postupu.

Máte-li u Ecomailu 3 a více placených účtů, odečteme vám 10 % z celkové měsíční fakturace/z faktur jednotlivých podúčtů. To platí u předplacených tarifů. Kreditového systému se toto zvýhodnění netýká, jelikož můžete kredity alokovat v rámci agentury do různých podúčtů.

Pro více informací napište na support@ecomail.cz.

Našli jste odpověď?