V Ecomailu si můžete vybrat ze dvou možností a to z předplacených měsíčních tarifů nebo kreditových balíčků.
Ceny tarifů a kreditových balíčků pro váš počet kontaktů naleznete v našem ceníku.

Předplacené tarify

Tarify se odvíjí od počtu kontaktů nahraných do databáze, a u úrovně Profi a Marketer+ je počet odeslaných e-mailů neomezený. Zároveň jsou standardně používány a placeny kontinuálně.

Tarify je nutné využívat od zakoupení minimálně tři po sobě jdoucí měsíce.

Jak se kontakty počítají?
Do maximálního počtu kontaktů v daném tarifu se započítávají pouze aktivní adresy, na které odesíláte e-maily. Neplatíte za odhlášené kontakty, odražené e-maily nebo označené jako spam. Tyto kontakty zůstávají v účtu jako neaktivní.

Pokud zvolíte předplacený tarif, můžete si vybrat ze tří druhů tarifů:
Základ, Profi a Marketer+. 

Tarif Základ:
V tomto tarifu je zásadní rozdíl oproti ostatním, že v něm můžete odeslat omezený počet e-mailových kampaní za měsíc. Celkem můžete poslat tři kampaně na celou databázi. Další funkce jsou samozřejmě Drag & drop editor, statistiky kampaní, základní segmentace.

Tarif Profi:
Tarif Profi je pro Vás určitě skvělou volbou, pokud posíláte více kampaní za měsíc. V tomto tarifu totiž můžete za měsíc odeslat neomezené množství kampaní.
Tarif obsahuje všechny funkce tarifu Základ, a navíc je zde umožněno používání základních automatizací pro svátek a narozeniny uživatele.

Tarif Marketer+:
V tomto tarifu můžete využít pokročilé segmentace a automatizace na základě chování zákazníka na vašich webových stránkách, jeho objednávek na e-shopu a spoustu dalšího. Tento tarif je pro Vás také vhodný, pokud si přejete Ecomail propojit například se sociální sítí Facebook a využívat tak multikanálovou komunikaci. V tarifu Marketer+ se nachází spousta dalších funkcí, které si můžete přečíst v tomto článku

Podívejte se na podrobné srovnání tarifů na našem webu.

Kreditový systém

Naopak kreditové balíčky se hodí pro ty, kteří nechtějí posílat tak často, a proto se jim vyplatí platit za každý e-mail zvlášť, tedy po kreditech. Kreditový systém je tedy vhodný v případě jednorázových nebo nárazových rozesílek. 

V kreditovém systému můžete mít neomezeně kontaktů nahraných v databázi. Funkce, které budete moci využívat, jsou jako v tarifu Základ.

Vybrat si můžete například z těchto tří kreditových balíčků:

Měli byste zájem o vyšší počet kreditů? Napište nám na support@ecomail.cz.

Jak mohu platit?
Můžete platit kartou nebo převodem na účet oproti běžné faktuře.
Pro platbu převodem prosím kontaktujte podporu support@ecomail.cz.
V případě, že nepodnikáte v České republice, můžete zaplatit v eurech.

Mohu tarif změnit?
Tarif můžete kdykoliv změnit, aniž byste museli platit cokoli navíc nebo přišli o již předplacenou částku. Částka za nový tarif se vypočítává z ceny nového tarifu a rozdílu oproti ceně předchozího tarifu.

Jak mohu tarif zrušit nebo přerušit?

Přerušení tarifu je možné jednou za rok, a to až na 6 měsíců.
Tarif můžete úplně zrušit po uplynutí tří po sobě jdoucích měsíců od zakoupení tarifu.
V obou případech nám prosím napište na support@ecomail.cz.

Chcete v Ecomailu využít také SMS kampaně?
Pro SMS kampaně je potřeba zakoupit SMS kredity zvlášť. Kredity zakoupíte ve správě účtu v sekci "Přehled účtu" nebo "Platba a kredity", kde do políčka vyplníte požadovaný počet kreditů.
1 SMS kredit se potom rovná 1 Kč bez DPH a minimální počet kreditů je 500.

Platit můžete opět kartou, v tom případě budete mít kredity ihned k dispozici.
Pro platbu převodem kontaktujte support@ecomail.cz. 

Jak vytvořit SMS kampaň se dozvíte v tomto článku.

S dalšími dotazy na výběr tarifu nebo kreditů se na nás neváhejte obracet na adrese support@ecomail.cz nebo na on-line chatu, který naleznete přímo v aplikaci.

Našli jste odpověď?